page-header

İnovasyonlar

İnovasyonlar

Tek fabrikada, aynı deneyimli ustalarla, ISO güvencesiyle üretilen her rakı şişesinde aynı tadı bulmanız mümkün. 

İyi kalitede, lezzetli bir rakı elde edebilmek için Anadolu’nun en kaliteli üzümlerinin toplanması, şıranın doğru mayalanması, iyi kalite anasonlar seçilmesi, doğal kaynak sularından beslenen mineral dengesi ayarlanmış suyun kullanılması, özenle uygulanan yöntemlerden sadece birkaçı.

Anason tohumları stoklanmadan önce yabancı maddeler özenle ayrılmakta ve tohumun içerdiği anason esansının korunması için hijyenik koşullara sahip dış etkilerden izole edilmiş depoda stoklanmaktadır. Bunları mümkün olabilecek en kusursuz biçimde uygulayabilmek amacıyla sistem, geleneksel tariflere göre işleyen fakat insan hatasını en aza indirecek biçimde tam otomatik olarak yapılandırılmıştır. Elde edilen rakı en az 30 gün boyunca dinlendirilerek içimi daha yumuşak hale getirilmektedir.

Efe ürünlerinin bir diğer özelliklerinden biri de kapağının tüm dünya devi alkollü içecek firmalarının kullandığı ‘Guala’ kapak olmasıdır. Ürünlerin üretim bilgileri ambalaj üzerine lazer ile silinmesi imkansız biçimde, şişe ve kapağa aynı anda yazılır. Kopyalanması mümkün değildir. İşte tüm bu özellikler ve özen ile sizlere özlediğiniz güzel rakının tadını yeniden hatırlatmak için yapılmıştır. Efe ürünlerini güvenle ve keyifle tüketebilirsiniz. Afiyet olsun…

Back to top of page